Info

Já se teda činím

8. srpna 2011 v 20:25 | Bugaboo

Hlásím se vám z mého domova chorá - s hlasivkami v jiné galaxii. Hlavně bych chtěla říct, že už se nikam nechystám (jenom na tři dny do Slovenka). Ano čtete dobře do "Slovenska!" Ale hlavní věc je, že rekonstrukce je zcela hotova - volila jsem formu rozcestníků, snad je to přehlednější... Usmívající se Mám tolik energie, že do týdne by tu mohly být články o všech mých toulkách.

A prosba - zahlasujete v anketě, jesti se vám rozcestníky líbí? Rozpačitý

Těšíš se už do školy? - Cože?!!!!!

29. července 2011 v 19:07 | Bugaboo

Milí zlatí, ano dlouho jsem tu nebyla a to "opět" kvůli mé lennoti (jsem tu už od neděle). V pondělí jedu na další tábor - anglický, no to zas bude... A půlka prázdnin v pr....

O mých zážitcích tu budu otravovat později.

Jen chci oznámit, že opět bude rekonstrukce, ale tentokrát opravdu velká! Co nestihnu do konce týdne, tak později... Z tohoto vyplývá - na blogu do konce týdnu budu, ale žádný článek se tu neobjeví!

No a snad jediná věc, se kterou se chci podělit je jedno video (karaoke), které zní opravdu mnohem lépe, než se zpěvem. Brouzdám tak videa od "The Pretty Reckless" a heleme se na co narazím, ta melodie mě fakt uchvátila (hlavě u refrénu). Připadá mi to jako v nějakým filmu (ta hudba, ne ten videoklip). No užívejte si poslední měsíc a popříští týden na hmmm... načtenou! Mrkající

Loučím se...

8. července 2011 v 10:31 | Bugaboo
Druhej týden prázdnin a já zítra odjíždím na dovolenou do Itálie, věřte ani to nijak neprožívám jako skřet, který tu lítá a řve: "Zítra už je dovolená!!! Chá chá! Já už se tak těším!". Na štěstí mi ani nepomohlo to že jedeme do Itálie, ne do Bulharska kde jsem si to oblíbila... a k tomu jedeme v týdnu, kdy má být největší vedro... Ach jo co já si počnu.

Hned po dovolené jedu na tábor = s mojí leností tu nebudu tak 2 týdny... Tak se tu mějte, pokusím se něco nafotit.

:) Doufám že si prázdniny užíváte, mějte se!

 
 

Reklama